Aktualności

Konkurs - Wygraj Wesele Marzeń


Uwaga ZAKOCHANI! Planujecie ślub waszych marzeń? Trafiliście idealnie. Przygotowaliśmy dla Was konkurs pod nazwą „Wygraj Wesele Marzeń”, w którym możecie wygrać nagrodę w wysokości 15 000 zł. Nagrodzimy również miejsca od II do VIII. Zapraszamy do zabawy. Zasady są naprawdę proste, a zyskać można wspaniałe NAGRODY! ...

Czytaj więcej...

Regulamin konkursu

Organizatorem konkursu „Wygraj Wesele Marzeń” jest Fundacja Przyjazny Świat Dziecka, z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, KRS: 0000372692, REGON: 142838500 NIP: 5272649409. Konkurs jest prowadzony przez Organizatora na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu - I edycja

Z ogromną przyjemnością publikujemy wyniki konkursu „Wygraj Wesele Marzeń”. Celem konkursu był wybór najsympatyczniejszych par narzeczonych, spośród zgłoszonych do udziału w Konkursie.

Komisja konkursowa wybrała spośród nadesłanych zgłoszeń 8 laureatów: ...

Czytaj więcej...

Przedłużenie konkursu "Wygraj Wesele Marzeń"
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia konkursowe. Jednocześnie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem konkursem "Wygraj Wesele Marzeń" termin wysyłania zgłoszeń został przedłużony do 30 czerwca 2017 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 10 lipca 2017 r.

Wszyscy laureaci zostaną o wygranej poinformowani telefonicznie.

Szlachetna Paczka

Radością i wzruszeniem reagowały rodziny, które w tym roku otrzymały Szlachetną Paczkę. Pomoc dotarła do prawie 19 tys. rodzin w całej Polsce. Wolontariusze rozwozili świąteczne prezenty przez całą sobotę. Obdarowani radością i wzruszeniem reagowali na wizytę wolontariuszy, jednak – jak mówił ks. Jacek Stryczek – nigdy do końca nie można przewidzieć, jak zostanie się przyjętym; dla niektórych jest to nerwowa, bo nowa sytuacja.

Czytaj więcej...

Mikołajki 2016

Gdy jesteśmy małymi dziećmi, nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Święty Mikołaj istnieje. Czekamy na niego z bijącym sercem i wypiekami na policzkach. Aż podczas szóstej, czy siódmej gwiazdki zaczynamy coś podejrzewać. Dlaczego przyszedł wtedy, kiedy mama zawołała nas do kuchni czy kiedy tata kazał nam coś potrzymać? Zaczynają się wątpliwości. Czy on istnieje aby naprawdę? ...

Czytaj więcej...

Regulamin

Regulamin konkursu „Wygraj wesele marzeń” Organizatorem konkursu „Wygraj Wesele Marzeń” jest Fundacja Przyjazny Świat Dziecka, z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 63, lok. 2, KRS: 0000372692, REGON: 142838500 NIP: 5272649409. Konkurs jest prowadzony przez Organizatora na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Czytaj więcej...

Zasady konkursu

 

Wygraj Wesele Marzeń. Uwaga ZAKOCHANI! Planujecie ślub waszych marzeń? Trafiliście idealnie. Przygotowaliśmy dla Was konkurs pod nazwą „Wygraj Wesele Marzeń”, w którym możecie wygrać nagrodę w wysokości 15 000 zł. Nagrodzimy również miejsca od II do VIII. Zapraszamy do zabawy. Zasady są naprawdę proste, a zyskać można wspaniałe NAGRODY!

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Drodzy Wolontariusze! W dniu Waszego święta przesyłamy najlepsze życzenia! W dniu Waszego święta przesyłamy najlepsze życzenia! Dziękujemy za pracę, którą wykonujecie, za poświęcony czas i za zaangażowanie na rzecz innych osób, spraw i idei! Życzymy Wam wspaniałego Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza został ustanowiony w 1986 roku. W 2001 roku ONZ ogłosiła 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza ...

Czytaj więcej...